7 ürün

Yayla Vegane Sucuk - 200g Yayla
Normal fiyat €4,99 Birim fiyatı€24,95 / kg
Yayla Vegan Sucuk - 200g
Vegan
Yayla Vegan Lahmacun - 450g Yayla
Normal fiyat €5,49 Birim fiyatı€12,20 / kg
Yayla Vegan Lahmacun - 450g
Vegan
Yayla Weizenfladen 30x25cm - Tandir Lavas 400g Yayla
Normal fiyat €2,19 Birim fiyatı€5,48 / kg
Yayla Buğday Pidesi 30x25cm - Tandır Lavaş - 400g
Vegan
Yayla Cig Köfte Wrap - 180g Yayla
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€11,06 / kg
Yayla Dürüm Çiğköfte Dürümü - 180g
Tükendi Vegan
Yayla Cig Köfte - 380g Yayla
Normal fiyat €2,99 Birim fiyatı€7,87 / kg
Yayla Çiğ Köfte - 380g
Tükendi Vegan
Yayla Cig Köfte Scharf - 380g Yayla
Normal fiyat €2,99 Birim fiyatı€7,87 / kg
Yayla Acılı Çiğ Köfte - 380g
Tükendi Vegan
Yayla Cig Köfte Wrap Scharf - 180g Yayla
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€11,06 / kg
Yayla Dürüm Çiğköfte Dürüm Acı - 180g
Tükendi Vegan

Yayla Vegan

Pflanzliche Alternativen von Yayla – für alle, die bewusst genießen möchten, ohne auf Geschmack zu verzichten.