13 ürün

Yayla Börek mit Käsefüllung, Vorgebacken - 700g Yayla
Normal fiyat €6,49 Birim fiyatı€9,27 / kg
Yayla Peynirli Börek, Önceden Pişirilmiş - 700g
Yayla Börek – Vorgebacken mit Spinatfüllung – 700g Yayla
Normal fiyat €6,49 Birim fiyatı€9,27 / kg
Ispanak Dolgulu Yayla Böreği, Önceden Pişirilmiş - 700g
Yayla Börek mit Kartoffelfüllung, Vorgebacken - 700g Yayla
Normal fiyat €6,49 Birim fiyatı€9,27 / kg
Yayla Patatesli Börek, Önceden Pişirilmiş - 700g
Yayla Börek – Vorgebacken mit Hackfleischfüllung – 700g Yayla
Normal fiyat €6,49 Birim fiyatı€9,27 / kg
Yayla Börek, Kıyma Dolgulu, Önceden Pişirilmiş - 700g
Yayla Dreieckige Teigblätter - 360g Yayla
Normal fiyat €2,39 Birim fiyatı€6,64 / kg
Yayla Üçgen Yufka - 360g
Yayla Filo Teigblätter - 500g Yayla
Normal fiyat €2,39 Birim fiyatı€4,78 / kg
Yayla Sac Yufka (Türk Sac Yufkası) - 500g
Yayla Blätterteig für Börek und Baklava - 500g Yayla
Normal fiyat €2,69 Birim fiyatı€5,38 / kg
Yayla Börek ve Baklava Yufkası - 500g
Yayla Weizenfladen 30x25cm - Tandir Lavas 400g Yayla
Normal fiyat €2,19 Birim fiyatı€5,48 / kg
Yayla Buğday Pidesi 30x25cm - Tandır Lavaş - 400g
Vegan
Filo Teigblätter - Baklava 480g Yayla
Normal fiyat €2,59 Birim fiyatı€5,18 / kg
Yayla Filo Baklava Yufkası - 480g
Yayla Taze Kadayif 500g Yayla
Normal fiyat €2,65 Birim fiyatı€5,30 / kg
Yayla Taze Kadayıf (Hamur Telleri) - 500g
Yayla Dünner Filoteig für Gebäck 700g Yayla
Normal fiyat €3,99 Birim fiyatı€5,70 / kg
Yayla İnce Filo Hamuru Yufkası - 700g
Yayla Teigblätterröllchen mit Weichkäse  400g Yayla
Normal fiyat €3,99 Birim fiyatı€9,98 / kg
Yayla Peynirli Börek Rulosu - 400g
Yayla Blätterteig, lang - 400g Yayla
Normal fiyat €1,99 Satış fiyatı€2,39 Birim fiyatı€4,98 / kg
Yayla Uzun Milföy Hamuru - 400g
Tükendi -17%

Yayla Teigwaren

Entdecke Manti, Börek, Yufka und weitere Teigspezialitäten von Yayla für die traditionelle Küche zu Hause.