14 ürün

Yayla Joghurt-Drink nach türkischer Art - 1L Yayla
Normal fiyat €2,29 Birim fiyatı€2,29 / l
Yayla Ayran - 1l
Yayla Ayran Erdbeere - 1L Yayla
Normal fiyat €2,49 Birim fiyatı€2,49 / l
Yayla Ayran Çilek - 1l
Yayla Ayran mit Mango - 1l Yayla
Normal fiyat €2,49 Birim fiyatı€2,49 / l
Yayla Ayran Mango - 1l
Yayla Ayran Mango 250ml Yayla
Normal fiyat €1,19 Birim fiyatı€4,76 / l
Yayla Ayran Mango - 250ml
Yayla Ayran Strawberry 250ml Yayla
Normal fiyat €1,19 Birim fiyatı€4,76 / l
Yayla Ayran Çilek - 250ml
Yayla Joghurt-Drink nach anatolischer Art - 330ml Yayla
Normal fiyat €0,99 Birim fiyatı€3,00 / l
Anadolu Usulü Yayla Ayranı - 250ml
Yayla H-Fettarme Milch 1,5% - 1l Yayla
Normal fiyat €1,65 Birim fiyatı€1,65 / l
Yayla H-Yağsız Süt %1,5 - 1L
Joghurt-Drink nach anatolischer Art 1L Yayla
Normal fiyat €2,19 Birim fiyatı€2,19 / l
Yayla Anadolu Usulü Ayran - 1l
Joghurt-Drink mit Minz-Aroma nach türkischer Art Yayla
Normal fiyat €2,19 Birim fiyatı€2,19 / l
Naneli Yayla Ayran - 1l
Yayla Ayran Original 250ml Yayla
Normal fiyat €1,09 Birim fiyatı€4,36 / l
Yayla Ayran Orijinal - 250ml
Yayla Ayran Cherry - 1L Yayla
Normal fiyat €2,49 Birim fiyatı€2,49 / l
Yayla Ayran Çilek - 250ml
Yayla Ayran Cherry - 250ml Yayla
Normal fiyat €1,19 Birim fiyatı€4,76 / l
Yayla Ayran Çilek - 250ml
Yayla Ayran Mango und Erdbeere Bundle - 2 Liter Foodpaket
Normal fiyat €4,49 Satış fiyatı€4,98 Birim fiyatı€2,25 / l
Yayla Ayran Mango und Erdbeere Bundle - 2 Liter
-10%
Yayla H-Vollmilch 3,5% -  1L Yayla
Normal fiyat €1,89 Birim fiyatı€1,89 / l
Yayla Tam Yağlı Süt %3,5 - 1l
Tükendi

Yayla Milch & Ayran

Frische Milchprodukte und der beliebte Ayran von Yayla – perfekt für Frühstück, Kochen oder als Erfrischung.