16 ürün

Yayla Granatapfelsirup - 250ml Yayla
Normal fiyat €7,29 Birim fiyatı€29,16 / l
Yayla Nar Ekşisi - 250ml
Yayla entkernte Grüne Oliven , mariniert - 250g Yayla
Normal fiyat €2,99 Birim fiyatı€11,96 / kg
Yayla Marine Edilmiş Yeşil Zeytin, Çekirdeksiz - 250g
Yayla Paprikamark, scharf - 370g Yayla
Normal fiyat €3,09 Birim fiyatı€8,35 / kg
Yayla Acı Biber Salçası - 370g
Yayla Paprikamark, mild - 700g Yayla
Normal fiyat €5,59 Birim fiyatı€15,11 / kg
Yayla Tatlı Biber Salçası - Paprikamark mild - 700g
Yayla Schwarze Oliven, mariniert - 250g Yayla
Normal fiyat €2,99 Birim fiyatı€11,96 / kg
Yayla Siyah Zeytin, marine edilmiş - 250g
Yayla behandelte grüne Oliven in Lake, mit roter Paprikafüllung - 370g Yayla
Normal fiyat €4,19 Birim fiyatı€11,32 / kg
Yayla Biber Dolgulu Yeşil Zeytin - 370g
Yayla Paprikamark, mild - 370g Yayla
Normal fiyat €3,09 Birim fiyatı€8,35 / kg
Yayla Tatlı Biber Salçası - Tatlı Paprika Salçası - 370g
Yayla behandelte grüne Oliven, entkernt und angeschlagen, in Salzlake - 370g Yayla
Normal fiyat €4,19 Birim fiyatı€11,32 / kg
Yayla Çekirdeksiz ve Hafifçe Ezilmiş Yeşil Zeytin - 370g
Yayla natürliche schwarze Oliven in Lake, in Öl - Yayla
Normal fiyat €4,89 Birim fiyatı€9,78 / kg
Yayla Siyah Zeytin -500g
Yayla natürliche schwarze Oliven in Lake, in Öl - 1kg Yayla
Normal fiyat €10,99 Birim fiyatı€10,99 / kg
Yayla siyah zeytin - 1 kg
Yayla behandelte grüne Oliven ohne Kerne, geritzt, in Salzlake - 370g Yayla
Normal fiyat €4,19 Birim fiyatı€11,32 / kg
Yayla Çizik Yeşil Zeytin - 370g
Yayla Paprikamark scharf - 700g Yayla
Normal fiyat €5,59 Birim fiyatı€7,99 / kg
Yayla Acı Biber Salçası - 700g
Yayla Macana Natives Olivenöl Extra - 1L Yayla
Normal fiyat €14,99 Birim fiyatı€14,99 / l
Yayla Macana Naturel Sızma Zeytinyağı - 1L
Yayla Tatlı Biber Salçası - Paprikamark - 1650g Yayla
Normal fiyat €12,49 Birim fiyatı€7,57 / kg
Yayla Tatlı Biber Salçası - Paprikamark - 1650g
Yayla Macana Natives Olivenöl Extra - 750ml Yayla
Normal fiyat €11,99 Birim fiyatı€15,99 / l
Yayla Macana Natürel Sızma Zeytinyağı - 750ml
Tükendi
Yayla Acı Biber Salçası - Paprikamark scharf - 1650g Yayla
Normal fiyat €12,49 Birim fiyatı€7,57 / kg
Yayla Acı Biber Salçası - Paprikamark scharf - 1650g
Tükendi

Yayla Feinkost

Von Oliven über Antipasti bis zu eingelegten Spezialitäten – hier findest du die Feinkost-Vielfalt von Yayla.