2026 Dünya Kupası – Futbol akşamın için her şey ⚽

İster Almanya, ister Türkiye veya senin kişisel favorin olsun - Dünya Kupası iyi oyunlar, iyi bir arkadaşlık ve doğru atıştırmalıklar demektir.

Mükemmel futbol akşamın için içecekleri, atıştırmalıkları, tatlıları ve diğer öne çıkanları keşfet.

145 ürün

Haribo Tropi Frutti - 100g Haribo
Normal fiyat €1,15 Birim fiyatı€11,50 / kg
Haribo Tropi Frutti - 100g
Uludag Gazoz Dose Gazoz
Normal fiyat €1,09 Birim fiyatı€3,30 / l
Uludağ Gazoz Türk Gazlı İçeceği - 330ml
Haribo Goldbären- Altin Ayicik Helal  100g Haribo
Normal fiyat €1,15 Birim fiyatı€11,50 / kg
Haribo Goldbären - 100g
Yayla Süper Stix Yayla
Normal fiyat €2,99 Birim fiyatı€17,09 / kg
Yayla Süper Stix - 175g
Haribo Bunte Tüte veggie 200g Haribo
Normal fiyat €1,29 Birim fiyatı€6,45 / kg
Haribo Bunte Tüte - 175g
Uludağ Gazoz Original Türkisches Erfrischungsgetränk 1l Gazoz
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€1,99 / l
Uludağ Gazoz Türk Gazlı İçeceği - 1L
Haribo Happy Cherries - 100g Haribo
Normal fiyat €1,15 Birim fiyatı€14,38 / kg
Haribo Happy Cherries - 100g
Haribo Happy Cola - Halal - Original Aroma 100g Haribo
Normal fiyat €1,15 Birim fiyatı€11,50 / kg
Haribo Happy Cola - 100g
Haribo Kirsch-Cola veggie 200g Haribo
Normal fiyat €1,29 Birim fiyatı€7,37 / kg
Haribo Kiraz-Kola - 175g
Doritos Nacho Cheese 110g Doritos
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€18,09 / kg
Doritos Peynirli Nacho - 110g
Dipple Mais-Chips Stikz Chilli-Limette - 90g Dipple
Normal fiyat €0,89 Birim fiyatı€9,89 / kg
Dipple Mısır Cipsi Stikz Chili-Limon - 90g
Haribo Chamallow - Helal - Chamallows 70g Haribo
Normal fiyat €1,29 Birim fiyatı€18,43 / kg
Haribo Chamallows - 70g
Yayla Mini-Salami - 30g Yayla
Normal fiyat €0,99 Birim fiyatı€33,00 / kg
Yayla Sucuk Snack - 30g
Kopie von Dipple Mais-Chips Sour Cream Onion  90g Dipple
Normal fiyat €0,89 Birim fiyatı€9,89 / kg
Dipple Mısır Cipsi Acı Biber Limonlu - 90g
Lay's KFC Original Recipe 150g Lay's
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€13,27 / kg
Lay's KFC Orijinal Tarif - 150g
Fulya - Peynino Käse-Sticks 84g Foodpaket
Normal fiyat €2,49 Birim fiyatı€29,64 / kg
Fulya Peynino Peynir Çubukları - 84g
Yayla Ayran Mango 250ml Yayla
Normal fiyat €1,19 Birim fiyatı€4,76 / l
Yayla Ayran Mango - 250ml
Fanta Exotic Dose Coca Cola
Normal fiyat €0,99 Birim fiyatı€3,00 / l
Fanta Exotic - 330ml
Coca Cola Dose Coca Cola
Normal fiyat €0,99 Birim fiyatı€3,00 / l
Coca Cola Kutu - 330ml
Yayla Ayran Strawberry 250ml Yayla
Normal fiyat €1,19 Birim fiyatı€4,76 / l
Yayla Ayran Çilek - 250ml
RedBull Energy Classic RedBull
Normal fiyat €1,29 Birim fiyatı€5,16 / l
Red Bull Enerji İçeceği Klasik - 250 ml
Frigeo Knusper-Puffreis 80g Frigeo
Normal fiyat €0,79 Birim fiyatı€9,88 / kg
Frigeo Gevrek Patlamış Pirinç - 80g
Hitschies Spinnenbeine Mix 125g Hitschies
Normal fiyat €1,49 Birim fiyatı€11,92 / kg
Hitschies Örümcek Bacakları - 125g
Vegan
Hitschies Saure Drachenzungen Wassereis BLAU 400ml (Kopie) Hitschies
Normal fiyat €1,49 Birim fiyatı€11,92 / kg
Hitschies Ejderha Dilleri Mavi - 125g
Vegan
Hot Blood Ice Tea Zitrone 0,33 Hot Blood
Normal fiyat €0,89 Birim fiyatı€2,70 / l
Hot Blood Buzlu Çay Limon - 330ml
Kopie von Haribo Bunte Tüte veggie 175g Haribo
Normal fiyat €1,49 Birim fiyatı€11,92 / kg
Hitschies Ekşi Ejderha Dilleri - 125g
Vegan
Trolli Sour Strawbies vegan 150g Trolli
Normal fiyat €1,09 Birim fiyatı€7,27 / kg
Trolli Sour Strawbies vegan - 150g
Vegan
Meray gerösteter Mais BBQ - 150g Meray
Normal fiyat €1,00 Satış fiyatı€1,99 Birim fiyatı€4,44 / kg
Meray Kavrulmuş Mısır Barbekü - 150g
-50%
Yayla Mini-Salami - 30g Yayla
Normal fiyat €1,09 Birim fiyatı€36,33 / kg
Yayla Mini Sucuk Salamı - 30g
ja! Pistazien geröstet & gesalzen 250g ja!
Normal fiyat €3,79 Birim fiyatı€15,16 / kg
ja! Kavrulmuş & Tuzlu Antep Fıstığı - 250g
Lay's Classic Gesalzen Chips 150g Lay's
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€13,27 / kg
Lay's Classic Tuzlu Cips - 150g
Vegan
Hot Blood Energy Classic Hot Blood
Normal fiyat €0,89 Birim fiyatı€3,56 / l
Hot Blood Energy Classic - 250ml
Coca Cola Zero Coca Cola
Normal fiyat €0,99 Birim fiyatı€3,00 / l
Coca Cola Zero Kutu - 330 ml
Chio Dip! Hot Cheese 200ml Chio
Normal fiyat €2,59 Birim fiyatı€12,95 / l
Chio Dip Hot Cheese - 200ml
Hitschies Saure Drachenzungen brizzle Bälle 100g Hitschies
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€19,90 / kg
Hitschies Ejderha Dilleri Brizzle Topları - 100g
Vegan
Chio Dip! Milde Salsa 200ml Chio
Normal fiyat €2,59 Birim fiyatı€12,95 / l
Chio Dip Hafif Salsa - 200 ml
ja! Käse-Gebäckstangen 150g ja!
Normal fiyat €1,89 Birim fiyatı€12,60 / kg
ja! Peynirli Galeta Çubukları - 150g
Moloko Softdrink Moloko
Normal fiyat €1,39 Birim fiyatı€5,56 / l
Süt - 250ml
Milay Hühnerwurst aus Hühnerseparatorenfleisch und Rindfleisch mit Weizenmehl - 700g Milay
Normal fiyat €2,79 Birim fiyatı€3,49 / kg
Milay Tavuk Mortadella - 700g
Katjes Fruchtgummi Wunderland Sauer vegan - 210g Katjes
Normal fiyat €1,39 Birim fiyatı€6,62 / kg
Katjes Meyveli Sakız Harikalar Diyarı Ekşi vegan - 210g
Vegan
Katjes Fruchtgummi Grün-Ohr Hase - 210g Katjes
Normal fiyat €1,39 Birim fiyatı€7,94 / kg
Katjes Meyveli Sakız Yeşil Kulaklı Tavşan - 210g
Vegan
Haribo Super Gurken veggie 200g Foodpaket
Normal fiyat €1,29 Birim fiyatı€7,37 / kg
Haribo Super Gurken - 175g
Katjes Fruchtgummi Wunderland Pink - 210g Katjes
Normal fiyat €1,39 Birim fiyatı€6,62 / kg
Katjes Meyveli Sakız Harikalar Diyarı Pembe - 210g
Vegan
Kerem  Gerösteter Mais mit Pikanter Würzung / Misir 150g Kerem
Normal fiyat €0,99 Birim fiyatı€6,60 / kg
Kerem Kavrulmuş Mısır Acı Baharatlı / Mısır - 150g
Lay's Kräuterbutter 150g Lay's
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€13,27 / kg
Lay's Tereyağlı Otlu - 150g
Katjes Fruchtgummi Fred Ferkel - 210g Katjes
Normal fiyat €1,39 Birim fiyatı€6,62 / kg
Katjes Meyveli Sakız Fred Domuz - 210g
Vegan
Bey Gazoz by Eko Fresh - 330ml Hot Blood
Normal fiyat €0,89 Birim fiyatı€2,70 / l
Eko Fresh'ten Bey Gazoz - 330ml
Ülker Sesamstangen Susamli Cubuk 4X40 GR Ülker
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€12,44 / kg
Ülker Susamlı Çubuk Kraker 4x40g - 160g
Tükendi
Meray Sonnenblumenkeren Dakota ungesalzen 250g Meray
Normal fiyat €1,99 Birim fiyatı€7,96 / kg
Meray Ayçiçek Çekirdeği Tuzsuz - 250g
Tükendi
HOT BLOOD LEMONADE TROPICAL 0,33L Hot Blood
Normal fiyat €0,89 Birim fiyatı€2,70 / l
Hot Blood Limonata Tropikal - 330 ml
Tükendi