Deine nächste KochideeFarklı bir lezzete sahip bir burger ister misiniz? O zaman Sucuk Burgerimizi deneyin! Baharatlı sucuk, taze malzemeler ve kremalı sos ile bu burger gerçek bir lezzet şölenine dönüşüyor.
Sulu köfte, aromatik sucuk, çıtır sebzeler ve kabarık bir ekmeğin birleşimi, burgerini yepyeni bir şekilde tatmak isteyenler için mükemmel. İster barbekü gecesi, ister hızlı bir öğle yemeği, ister bir sonraki partinizde bir vurgu olsun - Sucuk Burger gerçek bir göz alıcıdır!
Für deine Einkaufsliste
Die passenden Zutaten
Hier findest du die Produktauswahl zu diesem Rezept.
Yayla Sucuk Burger Köftesi - Kızartma ve Mangal İçin - 250g
€5,29
€21,16 / kg
Zum Produkt
Yayla Gouda Tost Dilimleri - 130g
€1,99
€15,31 / kg
Zum Produkt
ja! Delikatess Mayonez 500 ml
€1,99
€3,98 / l
Zum Produkt
